Komandos "Klaipėdos - Granitas"

abonementas į 2014 metų sezoną!

Kaina 99 LT
PIRKTI
Pirkdamas abonementą gauni:
25Lt sporto klubo Apelsinas dovanų čekis
PLAČIAU
10 ratų važiavimas "Pajūrio kartingai" kartodrome
PLAČIAU
1 valanda žaidimo Honolulu boulinge dovanų žaidžiant bent 2 val + 5% nuolaida sąskaitai
PLAČIAU
"Kar kar nuotykių parkas" laipiojimas skrydžiu trasa nemokamai
PLAČIAU
Čiuožimas ant “Akropolio ledo” nemokamai
PLAČIAU
1 valanda “Honolulu biliardo” žaidimo žaidžiant bent 2 val + 5% nuolaida sąskaitai
PLAČIAU
100Lt dovanų kuponas dažasvydžio žaidimui iš "Brigada.lt"
PLAČIAU
3 pakvietimai nemokamai apsilankyti “Royal” naktiniame klube
PLAČIAU
3 pakvietimai nemokamai apsilankyti “Dr Who” naktiniame klube
PLAČIAU
Įsigyti abonementą galite:
Informaciniai remėjai:

Pramogauk kartu su "Klaipėdos-Granitu"!

Tokiu šūkiu abonementų prekybą pradeda Lietuvos futbolo A lygos debiutantas "Klaipėdos-Granitas". Šios komandos atstovai siūlo itin viliojantį abonementų paketą vos už 99 Lt (su visais mokesčiais) visam sezonui.

Į tai įskaičiuota ne tik maždaug 20 namų (Klaipėdos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštėje) rungtynių Lietuvos futbolo A lygos čempionate ir Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyre, bet ir įvairių "Klaipėdos-Granito" partnerių dovanų, pramogų kuponų net už 300 Lt.

"Visi be išimties žmonės, įsigiję "Klaipėdos-Granito" abonementus, gaus dovanų kuponų nemokamai sportuoti sporto klubuose, pasimėgauti dažasvydžiu, kartingais, laipyniu parku, pakvietimų į naktinius klubus ir panašiai. Futbolo sirgaliai, abonementui skyrę vos 99 litus, galės mėgautis futbolu ir gaus paslaugų, kurių reali vertė - 500 litų", - viliojantį pasiūlymą pristatė "Klaipėdos-Granito" klubo atstovai.

Anot jų, tokios išskirtinės sąlygos sudarytos dėl to, jog kuo daugiau klaipėdiečių galėtų įsilieti į futbolo verpetą.

"Futbolininkams svarbus savų žiūrovų palaikymas. Juk sakoma, kad sirgaliai - tarsi papildomas žaidėjas aikštėje. Tikime, kad klubo rungrtynės taps puikia pramoga futbolą mėgstantiems žiūrovams", - teigė "Klaipėdos-Granito" klubo vadovybė.

Plačiau apie akciją ir partnerių pasiūlymus galima paskaityti klubo internetinėje svetainėje www.klaipedos-granitas.lt. Abonementus platins „Bilietų pasaulis“. Prekyba vyks nuo vasario 25d.

25Lt sporto klubo “Apelsinas” dovanų čekis

Sporto klubas “Apelsinas” – tai vienas didžiausių ir moderniausių sportų klubų Klaipėdoje. Tai vieta, kurioje visi gali didžiuotis savimi, nes aplinkui - tik bendraminčiai.

www.apelsinas.lt

10 ratų važiavimas "Pajūrio kartingai" kartodrome

“Pajūrio Kartingai” - kviečiame Tave pasijusti tikru lenktynininku ir išbandyti savo jėgas „Pajūrio kartingai“ kartodrome. Kartodromas po atviru dangumi Klaipėdoje laukia Jūsų!

www.pajuriokartingai.lt

1 valanda žaidimo “Honolulu boulinge” dovanų žaidžiant bent 2 val + 5% nuolaida sąskaitai

“Honolulu boulingas” – tai vieta, kur kiekvienas galės pajausti šio žaidimo malonumą. Puikūs boulingo takeliai,patogi vieta ir draugiškas aptarnavimas, viskas ko reikia tikrai pramogai.

www.honolulu.lt

"Kar kar nuotykių parkas" laipiojimas skrydžiu trasa nemokamai

“Kar kar nuotykių parkas”– viename gražiausių Klaipėdos parkų įrengta 13 įvairaus sudėtingumo laipiojimo trasų. Išmegink save ir tu bei apsilankyk šiame parke.

www.nuotykiuparkaskarkar.lt

Čiuožimas ant "Akropilio ledo" nemokamai

“Akropolio ledas” – kai lauke oras šyla, ideali vieta praleisti laisvalaikį ir pasimėgauti čiuožimo ant ledo malonumais. Vienintelė ledo arena Klaipėdoje kviečia Jus.

www.akropolis.lt

1 valanda "Honolulu biliardo" žaidimo žaidžiant bent 2 val + 5% nuolaida sąskaitai

“Honolulu biliardas” – profesionalūs visų rušių biliardo stalai leis pajausti visą žaidimo malonumą. Geras aptarnavimas, patogi vieta ir profesionali aplinka, viskas ko reikia tikrai pramogai.

www.honolulu.lt

100Lt dovanų kuponas dažasvydžio žaidimui iš "Brigada.lt"

“Brigada.lt” – ilgametė patirtis leidžia teigti, jog esame vieninteliai profesionalai Vakarų Lietuvoje. Laukiame tavęs jeigu mėgsti ekstremalius pojūčius ir laisvalaikį su bendraminčiais.

www.brigada.lt

3 pakvietimai nemokamai apsilankyti "Royal" naktiniame klube

3 pakvietimai nemokamai apsilankyti "Dr Who" naktiniame klube

“Dr Who” naktinis klubas – išskirtinis ir prestižinis naktinis klubas Klaipėdoje. Čia nuolat vyksta vakarėliai ir tu esi ten laukiamas.

Facebook puslapis

Kontaktai

rinkodara@klaipedos-granitas.lt
8-699-15448

Į SVETAINĘ