Dubleriai taip pat neatsilaikė prieš marijampoliečius

"Klaipėdos granito" antroji ekipa Lietuvos futbolo A lygos dublerių čempionate Klaipėdoje po atkaklios kovos rezultatu 1:2 (1:1) nusileido Marijampolės „Sūduvos“ antrosios ekipos bendraamžiais.

Varžovai pirmieji nuginklavo granitiečių vartus – 9 susitikimo minutę tai padarė E. Dubickas – 1:0.

26 rungtynių min. rezultatą išlygino „Klaipėdos granito-2“ ekipos žaidėjas Rokas Urbelis – 1:1.  (Klaipėdos granitas-2).

Visgi, rungtynių pabaigoje, 87 susitikimo minutę, klaipėdiečiams teko traukti kamuolį iš savo vartų – pergalingą įvartį marijampoliečiams pelnė P. Kiselevskis.

„Skaudus pralaimėjimas. Mes labai norėjome laimėti ir pakilti į pirmąją turnyrinės lentelės vietą, tačiau rungtynės susiklostė nesėkmingai. 23 rungtynių minutę už žaidimą ranka baudos aikštelėje teisėjas privalėjo skirti 11 metrų baudinį, tačiau jo kažkodėl neskyrė. Pirmojo kėlinio pabaigoje, prieš pat pertrauką, neapgalvotai sužaidė Borisas Ignatjevas, kuris užsidirbo raudoną kortelę. Žaidėme, kovėmės dešimtyje, tačiau rungtynių pabaigoje, ar pritrūko jėgų, ar koncentracijos ir praleidome skaudų įvartį“, - situaciją aiškino „Klaipėdos granito“ dublerių treneris Romualdas Norkus.

STATISTIKA

Įspėti: 30 min. G. Prūsevičius („Klaipėdos granitas-2“); 50 min. E. Cikanavičius, 73 min. T. Klimavičius, 90+2 min. Ž. Antanavičius („Sūduva-2“).

Pašalintas: 45+1 min. B. Ignatjevas („Klaipėdos granitas-2“).

Po šių varžybų "Klaipėdos granitas-2" ekipa su 17 taškų (5 pergalės, 2 lygiosios, 2 pralaimėjimai) smuktelėjo laipteliu žemiau – į trečiąją turnyrinės lentelės vietą tarp dešimties Lietuvos futbolo A lygos dublerių čempionato ekipų.

Kitas rungtynes „Klaipėdos granito“ dubleriai žais birželio 25 dieną (trečiadienį) 15 val. Klaipėdos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštėje su „Trakai-2“ ekipa.