Dublerių ekipa apmaudžiai nusileido pakruojiečiams

"Klaipėdos granito" antroji ekipa Lietuvos futbolo A lygos dublerių čempionate patyrė pirmąjį pralaimėjimą - Klaipėdoje rezultatu 3:4 (0:3) nusileido Pakruojo „Kruojos“ dublerių komandai.

Pirmąjį kėlinį klaipėdiečiai pralaimėjo 0:3 (įvarčiai krito 20, 33 ir 41 minutę), tačiau vėliau sugebėjo atsitiesti ir išlyginti rezultatą – 3:3.

Visus tris įvarčius (66, 70 ir 76 min.)  įmušė „Klaipėdos granito“ legionierius George Alaverdashvili.

Tiesa, jis turėjo idealią progą persverti rezultatą savo ekipos naudai, tačiau visų nuostabai prie pat vartų gavęs kamuolį, nesugebėjo jo nukreipti į vartų tinklą.

„Proga buvo daugiau nei šimtaprocentinė. Neįmušti tokio įvarčio – praktiškai neįmanoma, bet šįkart būtent įvyko tai, kas yra neįmanoma. Pralaimėjome, nors galėjome ir laimėti. Nuo juodos iki baltos linijos – vienas žingsnis. Deja, šįkart praradome tris taškus, apmaudi nesėkmė“, - situaciją aiškino "Klaipėdos granito" dublerių ekipos treneris Romualdas Norkus.

Futbole galioja taisyklė: neįmuši Tu, įmuša Tau. Būtent taip įvyko 88 dvikovos minutę, kai po kampinio granitiečių dubleriai jau traukė kamuolį iš savo vartų. Taigi, galutinis rezultatas – 3:4 Pakruojo atstovų naudai.

Tai jau buvo ketvirtosios „Klaipėdos granito“ dublerių čempionato rungtynės.

Priminsime, kad pirmose varžybose klaipėdiečiai Trakuose rezultatu 5:3 (4:1) palaužė „Trakų“ dublerių ekipą, antrose - lygiosiomis 2:2 (1:1) sužaidė su pernykščiais dublerių čempionais - „Atlanto“ futbolininkais, trečiose – 2:1 palaužė „Ekrano“ antrąją komandą.

Po šių varžybų "Klaipėdos granitas-2" su 7 taškais užima trečiąją vietą tarp dešimties Lietuvos futbolo A lygos dublerių čempionato ekipų.

Kitas rungtynes „Klaipėdos granito“ dubleriai žais gegužės 23 dieną (penktadienį) 18 val. Alytuje su autsaidere - vietos „Dainavos“ antraja ekipa.