"Klaipėdos granito" vartininkas Eduardas Kurskis: "Mums nėra autoritetų"

Patyręs 37-erių "Klaipėdos granito" vartininkas Eduardas Kurskis itin daug prisidėjo prie to, kad jo komanda pirmoji šį sezoną parklupdytų Lietuvos futbolo A lygos lyderį - Vilniaus "Žalgirį". 37-erių vartininkas svarbią akimirką atlaikė 11 metrų baudinį, o jo komanda išplėšė pergalę rezultatu 2:1 (0:0).

Taigi, "Žalgirio" septynių mėnesių nepralaimėtų rungtynių serija buvo nutraukta būtent Klaipėdoje. Lietuvos futbolo A lygos debiutantai "Klaipėdos granito" futbolininkai dar kartą įrodė, kad yra pavojingas varžovas kiekvienai ekipai.

Eduardai, kai Jūs stojate prie "Klaipėdos granito" vartų, varžovams juos nuginkluoti darosi vis sunkiau. Turbūt rezultatų duoda Jūsų patirtis: anksčiau Jūs gynėte FBK "Kaunas", Soligorsko "Šachtior", Navapolacko "Naftan" (Baltarusija) ekipų vartus, atstovavote ir Lietuvos rinktinei, - dienraštis "Vakarų ekspresas" pakalbino E. Kurskį.

Daug kas priklauso ir nuo gynėjų. Jei visa komanda gerai dirba, stengiasi, tada ir vartininkui lieka mažiau darbo. Dėl pergalės prieš "Žalgirį" sau visų laurų tikrai neprisiimu. Pergalę iškovojo visa komanda.

Pirmieji šį sezoną įveikėte čempionato lyderį - Vilniaus "Žalgirį". Koks tai jausmas?

Džiugu ne tiek dėl to, kad įveikėme "Žalgirį", o dėl to, jog renkame taškus ir persekiojame savo turnyrinės lentelės kaimynus. Prieš dvikovą su "Žalgiriu" nemąstėme, kad jie lyderiai ar panašiai, tiesiog į aikštelę išėjome kautis ir demonstruoti gražų futbolą. džiugu, kad viskas pavyko.

Antradienį Marijampolėje kausitės su vietos "Sūduvos" ekipa. Jei iškovosite pergalę, galite pakilti į penktąją turnyrinės lentelės vietą. Koks nusiteikimas rungtynėms?

Labai norime savo sirgalius pradžiuginti dar viena pergale ir pakilti keliais turnyrinės lentelės laipteliais į viršų. Komandoje nuotaikos - puikios, visi kovingai nusiteikę. Bandysime kautis ir Marijampolėje. Šį sezoną įrodėme, kad kautis galime su visais. Mums nėra autoritetų, galime būti pavojingi varžovai kiekvienai komandai.

Straipsnis parengtas pagal dienraštį "Vakarų ekspresas", autorius - Paulius Matulevičius

 

 

A LYGA
Nr. Komanda R Įvarčiai Taškai
1 Žalgiris 27 75-16 70
2 Trakai 27 67-25 62
3 Atlantas 27 48-25 51
4 Sūduva 27 54-26 49
5 Kauno "Spyris" 28 35-52 38
6 Utenos "Utenis" 28 24-37 29
7 Kauno "Stumbras" 27 36-57 27
8 Klaipėdos granitas 35 34-77 26
9 Kruoja 25 23-36 21
10 Šiauliai 27 23-68 14
išsamesnė lentelė
pinigine.ltŠvyturys
Generalinis rėmėjas Orakulas
kiti rėmėjai
logotekaslalunaKlaipedaveklp energijaNamų kultaswebmodRasagencargotslcautobusaiPMGpinigine.ltDolce salatatranskela1