Klaipėdoje - Vakarų futbolo derbis

Rugpjūčio 29 dieną (penktadienį) 18 val. Klaipėdos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštėje virs Lietuvos futbolo A lygos pirmenybių aistros tarp "Klaipėdos granito" ir Gargždų "Bangos" ekipų.
 
Tai principinė dviejų turnyrinės lentelės kaimynių dvikova.

Šios ekipos šį sezoną oficialiose varžybose susitiks jau penktą kartą. Iš pradžių gargždiškius ir klaipėdiečius suvedė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės varžybos. Sezono pradžioje LFF taurės pusfinalyje geriau pasirodė ir į finalą prasibrovė "Banga" (Gargžduose klaipėdiečiai pralaimėjo rezultatu 0:2, o Klaipėdoje sužaidė lygiosiomis - 1:1).

Lietuvos futbolo A lygos pirmenybėse "Klaipėdos granitas" sugebėjo revanšuotis: balandžio 12 dieną Klaipėdoje vykusiose rungtynėse laimėjo rezultatu 1:0, o birželio 11 dieną Gargžduose sužaidė lygiosiomis - 0:0.  

"Reikia pripažinti, kad abi ekipos per vasarą vykusią pertrauką pasikeitė. "Klaipėdos granitas" pasistiprino keliais jaunais ir perspektyviais žaidėjais, o mūsų komandoje pasikeitė apie 50 procentų atakuojančių žaidėjų. nesinorėtų prognozuoti dvikovos baigties, viskas atsiskleis penktadienį aikštėje", - pabrėžė "Bangos" vyr. treneris Maksimas Tiščenka.

Jis pripažįsta, kad tiek žaidėjus, tiek trenerių štabą veikia tai, kad klube tarp komandos vadovų vyksta nesutarimai, taip pat šiokį tokį neigiamą atspalvį paliko mestas šešėlis dėl įtarimų, susijusių su lažybomis.

"Norėtųsi, kad kuo greičiau pavyktų surasti bendrą kalbą ir viską išspręsti. Nuo to visiems tik būtų geriau. Tačiau mes, treneriai ir žaidėjai, neturime kada galvoti apie nesutarimus ir kitus dalykus. Mūsų pagrindinis darbas - treniruotis ir siekti rezultatų aikštėje, o ne už jos ribų", - sakė gargždiškių treneris.

Anot "Klaipėdos granito" vyr. trenerio Roberto Poškaus, visi uostamiesčio ekipos žaidėjai supranta, kad tai labai svarbios rungtynės ir būtina iškovoti tris taškus.

"Vakarų derbiai visada būna sunkūs ir su įvairiomis intrigomis, tačiau mūsų tikslas vienas - pergalė. Trokštame savų žiūrovų akivaizdoje įrodyti, kad esame stipresni už dabartinę "Bangą", - kalbėjo R. Poškus.

"Klaipėdos granitas" su 29 taškais (7 pergalės, 8 lygiosios, 9 pralaimėjimai) tarp dešimties Lietuvos futbolo A lygos ekipų užima septintąją vietą, "Banga" su 26 taškais (7 pergalės, 5 lygiosios, 12 pralaimėjimų) žengia laipteliu žemiau - aštunta.

"Vyrai puikiai supranta, kaip mums šįkart svarbu laimėti. Būtina atitrūkti nuo turnyrinės lentelės kaimynų. Į komandą įsiliejus naujiems žaidėjams, lyg ir atradome savo žaidimo braižą, futbolininkai dega noru žaisti ir įrodyti savo vertę. Norėtųsi gerai pasirodyti tarp savų žiūrovų", - akcentavo R. Poškus.

A LYGA
Nr. Komanda R Įvarčiai Taškai
1 Žalgiris 27 75-16 70
2 Trakai 27 67-25 62
3 Atlantas 27 48-25 51
4 Sūduva 27 54-26 49
5 Kauno "Spyris" 28 35-52 38
6 Utenos "Utenis" 28 24-37 29
7 Kauno "Stumbras" 27 36-57 27
8 Klaipėdos granitas 35 34-77 26
9 Kruoja 25 23-36 21
10 Šiauliai 27 23-68 14
išsamesnė lentelė
pinigine.ltŠvyturys
Generalinis rėmėjas Orakulas
kiti rėmėjai
logotekaslalunaKlaipedaveklp energijaNamų kultaswebmodRasagencargotslcautobusaiPMGpinigine.ltDolce salatatranskela1