Klaipėdos derbyje nusileista „Atlantui“

Klaipėdos futbolo derbis tarp „Klaipėdos granito“ ir „Atlanto“ baigėsi atlantiečių pergale 3:0 (0:0). Roberto Poškaus auklėtiniai puikiai laikėsi pirmąjį kėlinį, kurį sužaidė lygiosiomis – 0:0, tačiau antrajame kėlinyje pritrūko jėgų ir sėkmės.

Šiose Lietuvos futbolo A lygos pirmenybių rungtynėse įvarčius nugalėtojams po pertraukos pelnė Skirmantas Rakauskas (46 min.), Ovidijus Verbickas (83 min.) ir Tadas Eliošius (89 min.).

Po šios pergalės „Atlanto“ futbolininkai su 46 taškais (13 pergalių, 7 lygiosios, 9 nesėkmės) pakilo į ketvirtąją vietą, o 30 taškų turinti „Klaipėdos granito“ ekipa liko septinta (7 pergalės, 9 lygiosios, 13 pralaimėjimų).

Šios dvikovos įvarčių video galite pamatyti ČIA.

Trenerių ir žaidėjų mintys ČIA.

Artimiausias Lietuvos futbolo A lygos rungtynes granitiečiai žais spalio 5 dieną (sekmadienį) 15 val. Klaipėdos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštėje su Panevėžio „Ekranu“.