"Klaipėdos granitas" atsisveikino su trim žaidėjais

Lietuvos futbolo A lygoje - beveik mėnesio pertrauka, per kurią vieni žais UEFA Europos taurės varžybose, kiti pasikraus energijos treniruočių stovyklose ar žaisdami draugiškas rungtynes. Veltui laiko švaistyti neketina ir "Klaipėdos granitas", ieškantis optimalios sudėties.

"Dirbame, analizuojame savo klaidas. Norime per tą laiką šiek tiek pasistiprinti komandą ir žengti į priekį", - sakė "Klaipėdos granito" vyr. treneris Robertas Poškus.

Komandoje jau įvyko pokyčių: abipusiu sutarimu atsisveikinta su Tomu Tamošausku ir dviem legionieriais - japonu Hajatu Vakinu (Hayato Wakino) ir gruzinu Georgu Alaverdašviliu (George Alaverdashvili). Taip pat Klaipėdos "Atlantas" nusprendė susigrąžinti (buvo paskolintas) puikiai dvikovoje su Vilniaus "Žalgiriu" sužaidusį Zigmantą Jesipovą.

"Turime būrį Klaipėdos futbolininkų, bandysime ir juos labiau įtraukti į žaidimą. Pagrindinėje komandoje dvikovoje su "Trakais" jėgas jau išbandė du septyniolikmečiai Aurimas Jurgelevičius ir Vilius Grigaitis. Mūsų tikslas - suburti gerą, draugišką kolektyvą, kad kiekvienose rungtynėse iš visų jėgų būtų kovojama dėl pergalių. Norime, kad žaidėjai degtų noru žaisti futbolą ir savo sirgaliams demonstruotų gražų žaidimą", - aiškino R. Poškus.

"Klaipėdos granito" žaidėjai iki liepos 7 dienos galės atsipūsti - jiems duotos kelios laisvos dienos be treniruočių, o vėliau prasidės intensyvus darbas.

"Aš pats kelioms dienoms išvyksiu į Izraelį, ten ramiai apmąstysiu, susidėliosiu planus, tolimesnes komandos vizijas. Nuo liepos 7 dienos jau kibsime į rimtą darbą - kasdien treniruosimės po du kartus, norėtųsi sužaisti ir kelias draugiškas rungtynes. Galbūt į peržiūrą atvyks ir keli nauji žaidėjai, norėtųsi pasistiprinti", - kalbėjo "Klaipėdos granito" treneris.

Kol kas "Klaipėdos granitas" po 19 rungtynių su 22 taškais (5 pergalės, 7 lygiosios) tarp dešimties Lietuvos futbolo A lygos ekipų užima aštuntą vietą. Nuo šeštą vietą užimančio daugkartinio šalies čempiono ir pernykščio prizininko Panevėžio "Ekrano" klaipėdiečius skiria vos viena pergalė.

Įdomu tai, kad "Klaipėdos granitas" šį sezoną Lietuvos futbolo A lygos čempionate vienintelis sugebėjo įveikti (2:1) pernykštį čempioną - Vilniaus "Žalgirį".

Artimiausias Lietuvos futbolo A lygos rungtynes granitiečiai žais tik liepos 27 dieną 17 val. su kita uostamiesčio komanda - "Atlantu". Dvikova vyks Klaipėdos centriniame stadione.

 

A LYGA
Nr. Komanda R Įvarčiai Taškai
1 Žalgiris 27 75-16 70
2 Trakai 27 67-25 62
3 Atlantas 27 48-25 51
4 Sūduva 27 54-26 49
5 Kauno "Spyris" 28 35-52 38
6 Utenos "Utenis" 28 24-37 29
7 Kauno "Stumbras" 27 36-57 27
8 Klaipėdos granitas 35 34-77 26
9 Kruoja 25 23-36 21
10 Šiauliai 27 23-68 14
išsamesnė lentelė
pinigine.ltŠvyturys
Generalinis rėmėjas Orakulas
kiti rėmėjai
logotekaslalunaKlaipedaveklp energijaNamų kultaswebmodRasagencargotslcautobusaiPMGpinigine.ltDolce salatatranskela1