„Klaipėdos granitas“ baigė pasirodymą LFF taurės turnyre

„Klaipėdos granitas“ baigė pasirodymą 2014-2015 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyre. Roberto Poškaus auklėtiniai atsakomosiose ketvirtfinalio rungtynėse rezultatu 0:3 (0:1) nusileido kitai uostamiesčio komandai – „Atlantui“.

Pirmasis įvartis į granitiečių vartus krito 24 dvikovos minutę po Rolandas Baravyko smūgio – 1:0.

Po pertraukos "Atlantas" pasižymėjo dar du kartus: 55 min. įvartį pelnė Skirmantas Rakauskas, o 58 min.kamuolį į savo vartus įsimušė Donatas Nakrošius.

Pirmąjį ketvirtfinalio susitikimą prieš dvi savaites 4:0 (1:0) buvo laimėję "Atlanto" futbolininkai. Taigi, atlantiečiai iškopė į LFF taurės turnyro pusfinalį.

Skirtingi keliai

"Atlantas" į LFF taurės turnyrą įsiliejo nuo aštuntfinalio ir čia Konstantino Sarsanijos auklėtiniams teko gerokai paprakaituoti su Vilniaus apskrities pirmenybių lyderiais - "TAIP" futbolininkais. Klaipėdiečiai Lietuvos III lygos ekipą nugalėjo po pratęsimo rezultatu 3:1.

Granitiečiams dėl patekimo į LFF taurės turnyro ketvirtfinalį teko įveikti du varžovus: išvykoje rezultatu 2:0 palaužta LFF I lygos Kėdainių "Nevėžio" ekipa ir tokiu pat rezultatu - 2:0 Klaipėdoje nugalėta į Lietuvos futbolo A lygos vicečempionų laurus pretenduojanti Pakruojo "Kruoja".

Granitiečiams 2014 metų Lietuvos futbolo A lygos čempionate liko sužaisti tris rungtynes: lapkričio 8 dieną (šeštadienį) 18 val. išvykoje su Gargždų „Banga“, lapkričio 23 dieną (sekmadienį) 16 val. Klaipėdoje su šalies čempiono titulą jau užsitikrinusiu Vilniaus „Žalgiriu“ ir lapkričio 29 dieną (šeštadienį) su Marijampolės „Sūduvos“ ekipa, vis dar turinčią galimybių iškovoti medalius.

Taigi, laukia sunkus čempionato finišas, tačiau granitiečiai pasiryžę kautis iš paskutiniųjų ir garbingai baigti čempionatą.