„Klaipėdos granitas“ Gargžduose iškovojo tašką

„Klaipėdos granitas“ iš Gargždų parsivežė vieną tašką. Roberto Poškaus ir Tomo Ražanausko auklėtiniai Gargžduose su vietos „Bangos“ ekipa sužaidė nulinėmis lygiosiomis.

Trenerių ir žaidėjų komentarai ("FutboloTV.lt" video).

Toks rezultatas nei vienai komandai nepadėjo pagerinti savo pozicijas turnyro lentelės vietoje. Raktą į pergales pametusiai „Bangai“ per paskutinius 8 turus laimėti pavyko vos kartą, tuo tarpu uostamiesčio komanda nepralaimi jau ketvirtų rungtynių paeiliui.

Pusę pirmojo kėlinio geresnį futbolą demonstravo „Klaipėdos granitas“. Svečių gretose išsiskyrė labai aktyviai dešiniajame krašte rungtyniavęs Zigmantas Jesipovas. Būtent jo tolimas po individualaus reido link vartų 12-ąją minutę privertė Šarūną Jurevičių akrobatiniu šuoliu palydėti virš skersinio skriejantį kamuolį.

Didžiąją dalį savo atakų klaipėdiečiai stengėsi aukštais perdavimais į baudos aikštelę surasti Robertą Poškų, tačiau akylai gargždiškių prižiūrimas puolėjas prie kamuolio prisiliesdavo labai retai.

Pamažu išlyginę žaidimą, aikštės šeimininkai nuo 25-osios minutės persikėlė į svečių aikštės pusę, tačiau be klaidų rungtyniavusi „Klaipėdos granito“ gynyba klaidų nedarė ir savo vartininkui Eduardui Kurskiui rimto darbo nesuteikė.

foto: Jurgita Riekašienė

29-ąją minutę į baudos aikštelę įsiveržęs ir trijų gynėjų apsuptyje atsidūręs Evaldas Grigaitis prasimetė kamuolį į priekį ir griuvo. Rungtynių arbitras pražangos neįžvelgė ir futbolininko reikalavimo skirti 11 m. baudinio neišgirdo.

33-ąją minutę pavojus kilo prie „Bangos“ vartų. Artūras Kurbangalijevas pabandė savo laimę tolimu smūgiu. Kamuolio kryptį pabandė pakeisti galvą kyštelėjęs R.Poškus ir privertė aiktelėti stadione susirinkusius žiūrovus, nes kamuolys prariedėjo visai šalia virpsto.

Kėlinio pabaigoje pirmą kartą savo reakciją pademonstruoti teko E.Kurskiui. Maksimui Chablovui gražiai į baudos aikštelę įmetus kamuolį, Aurelijus Staponka pabandė smūgiuoti gudriai iš po gynėjo kojų, bet svečių vartininkas tam buvo pasirengęs ir klaidos nepadarė.

Iškart po pertraukos aštrią ataką surengė „Klaipėdos granitas“. Ernesto Veliulio perdavimą iš kairės galėjo „uždaryti“ Z.Jesipovas, tačiau apmaudžiai nepataikė į kamuolį.

64-ąją minutę už galvos griebėsi Jevgenijus Morozas. Iš užribio rankomis į baudos aikštelę įmestas kamuolys atiteko be priežiūros paliktam saugui, kuris sukdamasis aplink save stipriu smūgiu į vartus nepataikė ir neišnaudojo puikios progos.

Sužaidus pusę kėlinio, „Klaipėdos granito“ aikštelėje kilo du dideli gaisrai. Abu kartus komandą gelbėjo E.Kurskis, iš pradžių sugaudamas stiprų E.Grigaičio smūgį, o vėliau ištaisydamas grubią Gadži Adžijevo klaidą ir kojomis nutraukęs labai pavojingą Aleksandro Ruskicho bandymą įmušti iš poros metrų.

Aikštėje po keitimo pasirodžius Mantui Gudauskui, „Bangos“ komandoje įvyko netikėtos rokiruotės: gynybos linijoje rungtynes pradėjęs Davydas Arlauskis buvo pastumtas į puolimą. Iškart po to Sergijus Ševčiukas po perdavimo iš gilumos atsidūrė vienas prieš vartus ir pasiuntė kamuolį į tinklą, bet, dideliam žiūrovų nusivylimui, arbitro asistentas užfiksavo nuošalę.

Į priekį nuskubėję gargždiškiai ne tik nesukūrė pavojingų momentų, bet ir atvėrė kelius svečių greitiems išpuoliams. R.Poškų pakeitęs Borisas Ignatjevas galėjo tapti rungtynių didvyriu ir privalėjo pirmuoju rungtynėse prisilietimu prie kamuolio išvesti savo komandą į priekį 80-ąją minutę, tačiau, sulaukęs idealaus E.Veliulio perdavimo ir atsidūręs vienas prieš vartus, puolėjas įsigudrino pasiųsti kamuolį virš vartų.

Dar vieną labai pavojingą kontrataką, prasidėjusią traumą gavus ir kamuolį praradus M.Gudauskui, Klaipėdos ekipa surengė 85-ąją minutę. G.Adžijevo iš dešinės perduotą kamuolį techniškai vienu lietimu į vartus pasiuntė Tamazis Čargeišvilis, tačiau „Bangą“ išgelbėjo puikiai sužaidęs ir labai pavojingą smūgį atrėmęs Š. Jurevičius.

A LYGA
Nr. Komanda R Įvarčiai Taškai
1 Žalgiris 27 75-16 70
2 Trakai 27 67-25 62
3 Atlantas 27 48-25 51
4 Sūduva 27 54-26 49
5 Kauno "Spyris" 28 35-52 38
6 Utenos "Utenis" 28 24-37 29
7 Kauno "Stumbras" 27 36-57 27
8 Klaipėdos granitas 35 34-77 26
9 Kruoja 25 23-36 21
10 Šiauliai 27 23-68 14
išsamesnė lentelė
pinigine.ltŠvyturys
Generalinis rėmėjas Orakulas
kiti rėmėjai
logotekaslalunaKlaipedaveklp energijaNamų kultaswebmodRasagencargotslcautobusaiPMGpinigine.ltDolce salatatranskela1