"Klaipėdos granitas" namuose nusileido A lygos čempionams

"Klaipėdos granito" komandai nepavyko sukurti dar vieno stebuklo ir teko pripažinti galingai rungtyniaujančių A lygos čempionų Vilniaus "Žalgirio" žaidėjų pranašumą rezultatu 1:6 (0:3). Šios rungtynės neturėjo didelės įtakos abiems komandoms. Vilniečiai užsitikrino šių metų čempiono titulą dar gerokai iki čempionato pabaigos, na o klaipėdiečiai geriausiu atveju kovoja dėl 7 pozicijos.

Rungtynių pradžia prasidėjo aktyviai ir abi komandos mėgino atakuoti. Tačiau abiejų komandų bandymus pelnyti įvartį sugriaudavo ekipų vartininkai. Tačiau 9 minutę vienas baudos aikštelėje paliktas "Žalgirio" žaidėjas Serge‘as Nyuiadzi galva pelnė pirmąjį rungtynių įvartį.

Tai nė kiek nesumažino "Žalgirio" komandos tempo. Jie nuolat atakavo, o viena iš tokių atakų 25 minutę baigėsi paskirtu 11 metrų baudiniu į "Klaipėdos granito" komandos vartus po to, kai Donatas Nakrošius sužaidė ranka. Nors klaipėdiečių vartų sargas atspėjo kamuolio skriejimo kryptį, tačiau Lino Pilibaičio smūgiuotas kamuolys atsidūrė vartuose.

37 rungtynių minutę, po dar vienos žalgiriečių atakos Andro Švrljuga galingu smūgiu nuginklavo Luką Lidakevičių ir persvarą padidino iki trijų įvarčių.

Po pertraukos žaidimas šiek tiek susilygino, nes "Klaipėdos granito" komandoje buvo atlikti iš karto du keitimai. Ir nors atrodė, jog dabar žaidžia tolygios ekipos, jau 64 ir 67 minutes Adi Rocha pelnė du savo įvarčius ir rezultatas tapo nepadoriai didelis, 0:5.

"Klaipėdos granito" futbolininkai demonstravo norą bent šiek tiek garbingai sužaisti su šalies čempionais ir vienas tokių momentų baigėsi įvarčiu, kai Aurimas Jurgelevičius puikiai pabėgęs į priekį atliko tikslų perdavimą Ernestui Veliuliui į baudos aikštelę, o šiam beliko pelnyti įvartį. Beje, tai buvo jau 10 Ernesto įvartis šiame sezone.

Ir jei atrodė, jog šiose rungtynėse nieko įdomaus įvykti jau nebegali, "Žalgirio" vartininkas nusprendė tai paneigti ir už savo baudos aikštelės ribų sužaidė rankomis bei buvo išvytas iš aikštės. Kadangi žalgiriečiai jau buvo atlikę visus savo keitimus, į vartus stojo ekipos gynėjas. "Klaipėdos granito" futbolininkai nusprendė pasinaudoti šia proga ir metėsi visomis pajėgomis į priekį. Tačiau visi bandymai baigėsi nesėkmingai. Tuo tarpu atsiradusiomis spragomis gynyboje pasinaudojo Linas Pilibaitis, pelnęs savo antrąjį įvartį šiose rungtynėse.

Kai jau viskas buvo aišku, Rytis Pilotas 87 rungtynių minutę sugebėjo labai grubiai sužaisti prieš varžovų žaidėją ir savo sezoną pabaigė jau šiose rungtynėse. Jam buvo parodyta raudona kortelė. Rungtynės baigėsi rezultatu 1:6 (0:3).

Tai buvo paskutinės šio sezono "Klaipėdos granito" rungtynės namie. Visa komanda ypatingai dėkoja visiems, kurie kantriai lankėsi stadione, palaikė komandą ir linkėjo jai kuo geresnių rezultatų.