„Klaipėdos granitas“ neatsilaikė prieš „Kruoją“ (video, nuotraukos)

„Klaipėdos granitui“ nepavyko rimčiau pasipriešinti Lietuvos vicečempionei Pakruojo „Kruojai“. Gedimino Jarmalavičiaus auklėtiniai Klaipėdoje pakruojiečiams nusileido rezultatu 0:3 (0:1).

Nors pirmasis į vartų plotą smūgiavo ir varžovų vartininko budrumą patikrino granitietis Gediminas Kruša, tačiau jau kito išpuolio metu klaipėdiečiai buvo priversti traukti kamuolį iš savo vartų tinklo: jau 5-ąją dvikovos minutę „Kruojos“ žaidėjas Donatas Strockis galva įmušė įvartį – 1:0.

Klaipėdiečiai pernelyg nepasimetė ir pirmąjį kėlinį dar atsilaikė, tačiau antrajame kėlinyje varžovai perėmė iniciatyvą ir įmušė dar du įvarčius:  55 minutę Aivaras Bagočius baudos aikštelėje išprovokavo Kazimierą Gnedojų prasižengti ir buvo realizuotas 11 m baudinys.

Trečią įvartį įmušė 84 dvikovos minutę įmušė Tomas Birkšys – 3:0.

"SportoTV.lt" nufilmuoti video komentarai ČIA.

"Kruoja", po ketverių rungtynių turinti 7 taškus, turnyro lentelėje užima penktąją vietą, o 3 taškus surinkęs "Klaipėdos granitas" žengia aštuntas.Gediminas Jarmalavičius (“Klaipėdos granito” vyr. treneris): “Šiandien mums noro ir kovingumo galbūt ir netrūko, tačiau darėme per daug vaikiškų klaidų. Neradome savojo žaidimo. Mes su treneriu Romualdu Norkumi patys savęs klausėme, kas nutiko, kad žaidėjai atrodo visiškai kitaip, nei prieš tai vykusiose rungtynėse su “Atlantu”. Belieka susitiakyti su pralaimėjimu ir pasveikinti “Kruoją” su pelnyta pergale. Dar gerai, kad pralaimėjome tokiu skirtumu, varžovai galėjo įmušti ir daugiau įvarčių, mus ne kartą gelbėjo vartininkas Tadas Simaitis.”

Artimiausias rungtynes „Klaipėdos granitas“ žais kovo 23 dieną (pirmadienį) 18 val. išvykoje su Marijampolės „Sūduvos“ ekipa.