„Klaipėdos granitas“ nugalėjo „Šiaulių“ ekipą

„Klaipėdos granito“ futbolininkai iškovojo ketvirtąją pergalę Lietuvos futbolo „SMSCredeit.lt A lygos“ pirmenybėse – Klaipėdoje net 3:0 (1:0) sutriuškino „Šiaulių“ ekipą.

Klaipėdiečiai varžovų vartus nuginklavo jau 17 dvikovos minutę, kai vienas prieš vieną su vartininku išbėgo ir taikliai į vartų tinklą smūgiavo Robertas Poškus.

Rezultatą 49 minutę padvigubino puikų perdavimą iš Ernesto Veliulio sulaukęs  atliko Zigmantas Jesipovas.

Trečiąjį kirtį 84 susitikimo minutę po greitos kontratakos Dominykas Galkevičius – 3:0.

"FutboloTV.lt" užfiksuoti įvarčiai čia (video).

Pačioje dvikovos pabaigoje klaipėdiečiai sukūrę dar dvi idealias progas įmušti, bet labai gražų Gadži Adžijevo smūgį efektingu šuoliu „ištraukė“ puikiai sužaidęs "Šiaulių" ekipos žaidėjas Ignas Plūkas, o be priežiūros prie vartų paliktas Dominykas Galkevičius po idealaus Ernesto Veliulio perdavimo kažkokiu būdu nepataikė į kamuolį.

Po šios pergalės Roberto Poškaus ir Tomo Ražanausko auklėtinių sąskaitoje – 18 taškų (4 pergalės, 6 lygiosios, 5 pralaimėjimai), granitiečiai užima aštuntąją poziciją tarp 10 ekipų. Klaipėdiečiai vos vienu tašku beatsilieka nuo septintoje vietoje esančių Panevėžio „Ekrano“ futbolininkų (4 pergalės, 7 lygiosios, 4 pralaimėjimai).

"FutboloTV.lt" nufilmuoti trenerių ir žaidėjų komentarai (video).

„Šiaulių“ futbolininkai su 11 taškų (3 pergalės, 2 lygiosios, 10 pralaimėjimų) išlieka priešpaskutinėje – devintoje vietoje.

Kitas Lietuvos futbolo „SMSCredeit.lt A lygos“ pirmenybių rungtynes „Klaipėdos granito“ futbolininkai žais tik birželio 11 dieną (trečiadienį) 21 val. Gargžduose su vietos „Bangos“ ekipa.