„Klaipėdos granitas“ nusileido Panevėžio „Ekranui“

„Klaipėdos granitas“ sekmadienį savo žiūrovų akivaizdoje Lietuvos futbolo A lygos rungtynėse rezultatu 2:0 pirmavo prieš Panevėžio „Ekraną“, tačiau galiausiai dvikovą pralaimėjo rezultatu 2:4 (0:0).

Panevėžio “Ekranas” antrojo kėlinio pradžioje po dviejų žaidžiančiojo trenerio Roberto Poškaus įvarčių atsidūrė nokdaune, bet nepalūžo, išlygino rezultatą ir išplėšė pergalę.

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių - 0:0.

Iškart po pertraukos R. Poškus 49 min. ir 53 min. pelnė “Klaipėdos granitui” du įvarčius ir išvedė savo ekipą į priekį 2:0.

Tačiau jau po kelių minučių rezultatą sušvelnino Aleksandar Šušnjar, kuris tiksliai realizavo Donato Petrausko uždirbtą 11 metrų baudinį.

64 min. rezultatas jau tapo lygus, kai A. Šušnjar galva iš arti kamuolį pasiuntė į vartus.

„Ekrano“ legionierius Mandinho 69 min. atliko puikų perdavimą Edvardui Tamulevičiui, šis atsidūrė vienas prieš vartus ir savo šansą išnaudojo – 3:2.

“Klaipėdos granitą” jau per pridėtą laiką, 92 min., dar kartą nuginklavo Mandinho, kuris pats perėmė kamuolį, atsidūrė vienas prieš vartininką ir taikliai smūgiavo kamuolį įvartus.

Rungtynių video, kuriame užfiksuoti įvarčiai, galite pamatyti ČIA.

Artimiausias Lietuvos futbolo A lygos rungtynes "Klaipėdos granitas" žais spalio 19 dieną 12 val. išvykoje su Pakruojo "Kruoja". Priminsime, kad klaipėdiečiai šią Pakruojo ekipą spalio 1 dieną Klaipėdoje įveikė rezultatu 2: 0 (2:0) bei iškovojo kelialapį į penktąjį LFF taurės turnyro etapą. "Kruoja" šiuo pralaimėjimu buvo eliminuota iš LFF taurės turnyro.