„Klaipėdos granitas“ Pakruojyje nusileido „Kruojai“ – 1:3

„Klaipėdos granitas“ sekmadienį Pakruojyje rezultatu 1:3 (0:2) nusileido Lietuvos „SMScredit.lt A lygos“ futbolo pirmenybių vicečempionų laurus besikėsinančiai iškovoti Pakruojo „Kruojos“ ekipai.  

Dvikovos svarbą supratę pakruojiečiai iš karto užgulė granitiečių vartus. Nors Ričardui Beniušiui ir Robertui Vėževičiui nepavyko išnaudoti dėkingų progų, buvo akivaizdu – bręsta įvartis į svečių vartus.

Lyg norėdamas paneigti šią prognozę Borisas Ignatjevas įsiveržė į baudos aikštelę bei individualių pastangų dėka privertė paplušėti tiek vartininką, tiek „Kruojos“ gynėjus. Visgi 15-ąją minutę įvartis į „Klaipėdos granito“ vartus įkrito.

Nerijus Mačiulis atliko puikų perdavimą iš aikštės gilumos R.Beniušiui, puolėjas techniškai susistabdė kamuolį krūtine ir puikiu smūgiu į artimąjį vartų kampą nepaliko varžovų vartininkui jokių vilčių.

Po dešimties minučių pakiliai rungtyniavę šeimininkai rezultatą padvigubino. Gražios atakos metu Tautvydas Eliošius pritraukė prie savęs vartininką ir atliko perdavimą Robertui Vėževičiui, kuriam beliko pasiųsti kamuolį į tuščius vartus.

Kiek vėliau vartų sargo Tado Norbuto klaida vos nepasinaudojo N.Mačiulis – saugas galva smūgiavo į vartus, bet silpnai ir tiesiai į laiku poziciją užsiėmusį vartininką.

Pirmojo kėlinio pabaigoje klaipėdiečiai sužaidė geresnę atkarpą, tačiau tolimi smūgiai ir standartinės padėtys apčiuopiamos naudos neatnešė.

„Kruoja“ savo dominavimą pratęsė ir po pertraukos. Šeimininkų atakos ritosi viena po kitos, o sirgaliai jau laukė trečiojo įvarčio. Šeimininkai vėl triumfavo 58-ąją minutę – greitos atakos metu R.Beniušis laiku perdavė kamuolį T. Eliošiui, pastarasis futbolininkas įsiveržė į baudos aikštelę ir tiksliai smūgiavo pažeme.

Po trečiojo įvarčio į atakas pavojingai jungėsi ir „Kruojos“ gynėjai, tačiau tiek jie, tiek progas švaistęs R.Beniušis į vartų plotą pataikyti nesugebėdavo. Kiek geriau tai atlikti sekėsi Aivarui Bagočiui bei Tomui Birškiui, tačiau nuo varžovų smūgių savo komandą puikiai gelbėjo T.Norbutas.

Atsimušę nuo pavojingų atakų svečiai kovojo toliau ir rungtynių pabaigoje pelnė garbės įvartį. 85-ąją minutę po pakelto kampinio tiksliai smūgiavo gynėjas Rokas Simanavičius. Per likusį rungtynių laiką šeimininkai daugiau progų nesukūrė.

Įvarčių video ČIA

Artimiausias rungtynes „Klaipėdos granitas“ žais spalio 22 dieną (trečiadienį) 18 val. Klaipėdos centriniame stadione su Klaipėdos „Atlantu“. Tai bus Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro ketvirtfinalio pirmosios rungtynės.

A LYGA
Nr. Komanda R Įvarčiai Taškai
1 Žalgiris 27 75-16 70
2 Trakai 27 67-25 62
3 Atlantas 27 48-25 51
4 Sūduva 27 54-26 49
5 Kauno "Spyris" 28 35-52 38
6 Utenos "Utenis" 28 24-37 29
7 Kauno "Stumbras" 27 36-57 27
8 Klaipėdos granitas 35 34-77 26
9 Kruoja 25 23-36 21
10 Šiauliai 27 23-68 14
išsamesnė lentelė
pinigine.ltŠvyturys
Generalinis rėmėjas Orakulas
kiti rėmėjai
logotekaslalunaKlaipedaveklp energijaNamų kultaswebmodRasagencargotslcautobusaiPMGpinigine.ltDolce salatatranskela1