„Klaipėdos granitas“ pralaimėjo kaimynų dvikovą

"Klaipėdos granitas“ savoje aikštėje Vakarų futbolo derbyje prieš Gargždų „Bangą“ pirmieji išsiveržė į priekį, tačiau visgi galiausiai rungtynes po atkaklios kovos pralaimėjo – 1:2 (1:2).

Abu klubai turi surinkę po 29-is taškus ir turnyro lentelėje dalinasi septintąją bei aštuntąją vietas.

Rungtynių pradžioje šeimininkai iš karto pradėjo diktuoti savo sąlygas. Nuo pirmųjų kampinių „Bangos“ žaidėjai apsigynė, tačiau standartinės padėties metu paliko visiškai laisvą Dominyką Galkevičių, kuris 11-ąją minutę puikiai smūgiavo galva ir nepaliko jokių vilčių varžovų vartininkui.

Tačiau 15-ąją minutę gargždiškiai rezultatą išlygino. Karolis Urbaitis išvengė varžovo globos, įsiveržė į baudos aikštelę ir atliko perdavimą Sergijui Ševčiukui, kuris tiksliu smūgiu iš arti išlygino rezultatą.

Maža to, po trijų minučių „Banga“ išsiveržė į priekį. Valerijus Makijevas atliko tolimą perdavimą link Klaudijaus Upsto, jaunasis saugas puikiai sukontroliavo kamuolį ir iš pakankamai nepatogios padėties smūgiavo nepriekaištingai.

„Klaipėdos granito“ futbolininkai kurį laiką atrodė tarsi apipilti kibiru šalto vandens, klaipėdiečiai nors ir kontroliavo kamuolį, tačiau atakoms trūko aštrumo. Visgi kėlinio pabaigoje komandą į priekį pradėjo traukti D.Galkevičius. Saugas atliko kelis pavojingus tolimus smūgius, vienas klaipėdiečio bandymas sudrebino vartų konstrukciją. Jei ne Šarūno Jurevičiaus patikimas žaidimas – rezultatas būtų lygus prieš pat pertrauką.

Kiek netikėtai antrojo kėlinio pradžioje aktyviau žaidė „Banga“. Gargždiškių gretose išsiskyrė Eivinas Zagurskas, Artūras Sirykas ir abiejų įvarčių autoriai. Šie žaidėjai nuolat rengė aštrius reidus, kurie vertė iš peties plušėti tiek granitiečių gynėjus, tiek vartininką.

Nors antrosios rungtynių pusės viduryje „Klaipėdos granitas“ turėjo akivaizdžią teritorinę persvarą, tačiau svečiai patikimai bei pasiaukojamai gynėsi ir neleido sukurti varžovams nieko pavojingo prie savo vartų. Visgi 66-ąją minutę po aukšto perdavimo į baudos aikštelę nepatikimai sužaidus Š.Jurevičiui šeimininkai turėjo šansą išlyginti rezultatą. Kamuolys atšoko Ernestui Veliuliui, saugas atliko perdavimą Artūrui Kurbangalijevui, tačiau granitiečio smūgiuotas kamuolys atsimušė į vartų skersinį.

Po kelių akimirkų E.Veliulis smūgiavo į vartų plotą, bet savo klaidą sugavęs pažeme smūgiuotą kamuolį ištaisė Š.Jurevičius. Rungtynėms artėjant į pabaigą du pavojingus smūgius atliko Edgaras Baranauskas, tačiau „Bangos“ vartų sargas savo darbą atliko nepriekaištingai.

„Banga“ galėjo padėti tašką šiame mače, bet to nepadarė – gargždiškis iš arti smūgiuodamas galva nesugebėjo nukreipt kamuolio į tuščius vartus.

A LYGA
Nr. Komanda R Įvarčiai Taškai
1 Žalgiris 27 75-16 70
2 Trakai 27 67-25 62
3 Atlantas 27 48-25 51
4 Sūduva 27 54-26 49
5 Kauno "Spyris" 28 35-52 38
6 Utenos "Utenis" 28 24-37 29
7 Kauno "Stumbras" 27 36-57 27
8 Klaipėdos granitas 35 34-77 26
9 Kruoja 25 23-36 21
10 Šiauliai 27 23-68 14
išsamesnė lentelė
pinigine.ltŠvyturys
Generalinis rėmėjas Orakulas
kiti rėmėjai
logotekaslalunaKlaipedaveklp energijaNamų kultaswebmodRasagencargotslcautobusaiPMGpinigine.ltDolce salatatranskela1