"Klaipėdos granitas" prisidėjo prie socialinės akcijos

Klaipėdos miesto futbolo komanda "Klaipėdos granitas" priėmė kolegų iš "Atlanto" mestą „Ledinio vandens kibiro“ („Ice Bucket Challenge“) iššūkį.

Granitiečiai su treneriais Robertu Poškumi ir Tomu Ražanausku priešaky atliko užduotį originaliai: apsipylė ne tik kibirais ledinio vandens, bet ir specialiai šiam iššūkiui į Klaipėdos centrinį stadioną buvo atgabentas ekskavatorius, kuris ledinio vandens srove iš kaušo išmaudė visą "Klaipėdos granito" ekipą.

Tuo pačiu komandos treneris R. Poškus iššūkį perdavė kaimyninio miesto - Gargždų "Bangos" ekipai ir jos treneriui Maksimui Tiščenkai.

Būtent artimiausios Lietuvos futbolo A lygos rungtynės rugpjūčio 29 dieną (penktadienį) 18 val. Klaipėdos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštėje vyks tarp "Klaipėdos granito" ir Gargždų "Bangos".

"Atlanto" mestą „Ledinio vandens kibiro“ („Ice Bucket Challenge“) iššūkį priėmėme ne  dėl pramogos, o norėdami atkreipti dėmesį į socialines akcijas. Mes į ALS (Šoninės amiotrofinės sklerozės liga) sąskaitą pervesime 10 procentų nuo surinktų už bilietus rungtynių su "Banga" lėšų. Be to, žaidėjai ir klubas paaukos 500 litų Šv. Pranciškaus onkologijos centrui. Pinigus perduosime broliui Benediktui Jurčiui", - pabrėžė "Klaipėdos granito" klubo vadovai.

Video siužetą žiūrėkite čia: https://www.youtube.com/watch?v=RrOAnIss-d8&feature=youtu.be

Taip pat "Klaipėdos granito" žaidėjai pasiryžę dar vienai socialinei akcijai - artimiausiu metu apsilankys Nacionaliniame kraujo centre ir taps kraujo donorais.

"Tai padarysime, kai tik bus galimybė. Kai bus pertrauka tarp varžybų. Tą planuojame atlikti kitą savaitę", - sakė žaidėjai.

"Klaipėdos granito" administracija ragina ir kitus sportininkus, žinomus žmones ar šiaip eilinius žmones į "Ledinio vandens kibiro" akciją žvelgti ne kaip į pramogą, o kaip į socialinę ar labdaros akciją.

"Aukokite vaikų namų auklėtiniams, sergantiems žmonėms ar šiaip įvairiems fondams. Darykime gerus darbus. Juk tai gali pakeisti žmonių likimus, o pasaulis tapti šviesesniu", - ragino "Klaipėdos granito" komanda.

Apie "Ledinio iššūkio" akciją

„Ledinio vandens kibiro“ akcija visame pasaulyje siekiama atkreipti dėmesį į šoninę amiotrofinę sklerozę (ALS). Pagal akcijos taisykles žmogus, kuriam metamas iššūkis, turi nufilmuoti ir paviešinti vaizdo įrašą, kaip atlieka užduotį apsipildamas ledinio vandens kibiru. Toliau užduotis perduodama kitiems asmenims. Užduotį atlikęs žmogus labdarai turėtų skirti 10 JAV dolerių, o jos neatlikęs arba iššūkio atsisakęs - 100 JAV dolerių. Visame pasaulyje šio iššūkio mielai imasi ryškiausios sporto, pramogų, verslo ir net politikos žvaigždės.

A LYGA
Nr. Komanda R Įvarčiai Taškai
1 Žalgiris 27 75-16 70
2 Trakai 27 67-25 62
3 Atlantas 27 48-25 51
4 Sūduva 27 54-26 49
5 Kauno "Spyris" 28 35-52 38
6 Utenos "Utenis" 28 24-37 29
7 Kauno "Stumbras" 27 36-57 27
8 Klaipėdos granitas 35 34-77 26
9 Kruoja 25 23-36 21
10 Šiauliai 27 23-68 14
išsamesnė lentelė
pinigine.ltŠvyturys
Generalinis rėmėjas Orakulas
kiti rėmėjai
logotekaslalunaKlaipedaveklp energijaNamų kultaswebmodRasagencargotslcautobusaiPMGpinigine.ltDolce salatatranskela1