„Klaipėdos granitas“ privertė paprakaituoti „Žalgirį“

„Klaipėdos granito“ futbolininkai Vilniuje ilgai priešinosi Lietuvos čempionui Vilniaus „Žalgiriui“, tačiau visgi patyrę aikštės šeimininkai rado spragų klaipėdiečių gynyboje ir iškovojo pergalę rezultatu 2:0 (0:0).

Pirmame kėlinyje „Žalgiris“ surengė ne vieną pavojingą ataką, tačiau šeimininkams nepavyko nuginkluoti puikiai žaidusio vartininko.

Po kelių pavojingais smūgiais pasibaigusių vilniečių išpuolių kėlinio pabaigoje ryškiausiai žibėjo Franko Laličius. Vartų sargas puikiai atrėmė Andro Švrljugos bei Darvydo Šerno bandymus išvesti „Žalgirį“ į priekį.

F. Laličius puikiai sužaidė ir po pertraukos, atmušdamas Donovano Slijngardo smūgiuotą kamuolį, tačiau 54-ą minutę puikiai komandą gelbėjęs vartininkas buvo priverstas kapituliuoti. Klaipėdiečiams suklydus savo aikštės pusėje, „Žalgiris“ surengė rezultatyvią ataką, kurios autorius – tiksliai į vartų kampą kaire koja spyręs Mantas Kuklys.

Netrukus „Klaipėdos granitą“ išgelbėjo sėkmė, kai po ilgo Sauliaus Klevinsko perdavimo D. Šernas pabėgo prieš vartininką ir galingu smūgiu sudrebino skersinį. Visgi netrukus svečių vartuose kamuolys atsidūrė dar kartą.

F. Laličius atmušė iš toli varžovo spirtą kamuolį šalia Lino Pilibaičio, kuris 69-ą minutę pasinaudojo varžovų gynėjų pozicine klaida ir be vargo padvigubino rezultatą.

Dvikovos pabaigoje „Klaipėdos granitas“ pavojingiau pagrasino S. Klevinsko ginamiems vartams, kai Pavlės Sušičiaus smūgiuotas kamuolys skriejo arti virpsto.

Svečiai kovojo garbingai ir ne kartą gana užtikrintai rengė atakas aikštės viduriu, tačiau priartėjus prie „Žalgirio“ baudos aikštelės Gedimino Jarmalavičiaus kariaunai trūkdavo aštrumo.

Artimiausias Lietuvos futbolo A lygos rungtynes „Klaipėdos granitas“ žais spalio 4 dieną (sekmadienį) 15 val. Klaipėdos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštėje su kita uostamiesčio ekipa – „Atlantu“.

Dar prieš šias rungtynes Klaipėdos granitas" 2015-2016 metų sezono Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro aštuntfinalyje susitiks su LFF I lygos lyderė Jonavos "Lietava". Nugalėtojai paaiškės per vienerias rungtynes, kurios bus žaidžiamos rugsėjo 30 dieną (trečiadienį) „Lietavos“ aikštėje.