"Klaipėdos granite" - daug naujų veidų

Lietuvos futbolo A lygoje besiruošiantis debiutuoti "Klaipėdos granitas" uostamiestyje žaidė kontrolines rungtynes su Latvijos FK "Liepaja". Susitikimas baigėsi lygiosiomis - 1:1. Svečiai po penkioliktą minutę pelnyto įvarčio ilgai pirmavo 1:0. Granitiečiai rezultatą išlygino tik rungtynėms baigiantis. Išlyginamąjį įvartį pelnė Ernestas Veliulis.

"Klaipėdos granite" rungtyniavo daug naujų žaidėjų: iš pernykštės sudėties žaidė tik Dmitrijus Šiškinas (pirmame kėlinyje) ir Aivaras Lukošius - nuo antrojo kėlinio vidurio.

FK "Liepaja" futbolininkus taip pat galima vadinti debiutantais. Jie šiemet Latvijos aukščiausiosios lygos čempionate pakeis bankrutavusią "Liepajas metalurgs" ekipą. Prie naujos komandos vairo stojo neseniai Latvijos nacionalinėje futbolo rinktinėje sėkmingai žaidęs Maris Verpakovskis. Jis tapo klubo prezidentu. Beje, M. Verpakovskis yra Liepojos miesto mero žentas.

Po rungtynių M. Verpakovskis sakė: "Esame ieškojimų kelyje. Mums tai buvo pirmosios kontrolinės rungtynės prieš kovo keturioliktąją prasidėsiantį Latvijos čempionatą. Susidariusioje situacijoje nusprendžiau baigti futbolininko karjerą ir padėti savo gimtajam miestui. Jau turime rėmėjų, žada padėti miesto valdžia. Gilias tradicijas turintis futbolas Liepojoje tikrai nemirs - tikiu, kad turėsime neblogą komandą."

"Klaipėdos granito" vyriausiasis treneris Robertas Poškus po rungtynių nebuvo toks optimistas: "Komplektuojame praktiškai naują komandą. Edgaras Mastianica pasirašė sutartį su Mogiliovo "Dnepr" klubu, Erikas Vainoras ir Denisas Gordejus šiemet rungtyniaus Utenoje, Vidas Alunderis yra išvykęs į Ukrainą, nematysime ir daugiau pernai I lygoje aukso medalius iškovojusių mūsų ekipos futbolininkų. Ieškome kuo pakeisti išėjusius žaidėjus. Todėl šiandien su liepojiečiais žaidė daug naujokų."

Nuotrauka: Buvę savo šalių nacionalinių futbolo rinktinių puolėjai Maris Verpakovskis (kairėje) ir Robertas Poškus buria naujas komandas.

A LYGA
Nr. Komanda R Įvarčiai Taškai
1 Žalgiris 27 75-16 70
2 Trakai 27 67-25 62
3 Atlantas 27 48-25 51
4 Sūduva 27 54-26 49
5 Kauno "Spyris" 28 35-52 38
6 Utenos "Utenis" 28 24-37 29
7 Kauno "Stumbras" 27 36-57 27
8 Klaipėdos granitas 35 34-77 26
9 Kruoja 25 23-36 21
10 Šiauliai 27 23-68 14
išsamesnė lentelė
pinigine.ltŠvyturys
Generalinis rėmėjas Orakulas
kiti rėmėjai
logotekaslalunaKlaipedaveklp energijaNamų kultaswebmodRasagencargotslcautobusaiPMGpinigine.ltDolce salatatranskela1