„Klaipėdos granite“ - klaipėdiečių branduolys

„Klaipėdos granitas“, treniruojamas naujojo trenerių štabo, šią savaitę pradėjo ruoštis naujam futbolo sezonui. Kol kas su ekipa pluša daugiausiai Klaipėdos regiono futbolininkai, tačiau neatmetama galimybė, kad artimiausiu metu prisijungs ir keli kitų miestų atstovai, gal net užsieniečiai.

„Tiek šią, tiek dar kitą savaitę vyks žaidėjų peržiūros. Kol kas, kaip sakoma, esame žvalgyboje“, - aiškino praėjusią savaitę su „Klaipėdos granitu“ sutartį pasirašęs treneris Gediminas Jarmalavičius.

Jis vyriausiojo trenerio pareigose pakeitė pernai komandą treniravusį Robertą Poškų. Taip pat su ekipa atsisveikino ir praėjusį sezoną „Klaipėdos granito“ trenerių štabe dirbę Tomas Ražanauskas ir Eduardas Kurskis.

2015 metų sezoną G. Jarmalavičiui trenerių štabe talkins praėjusį sezoną „Klaipėdos granito“ dublerius treniravęs, o dar anksčiau ir Klaipėdos „Atlanto“ trenerio pareigas ėjęs Romualdas Norkus.  

G. Jarmalavičius pernai dirbo „Šiaulių“ klube, o per savo ilgą trenerio karjerą yra treniravęs Čikagos „Lituaniką“, Marijampolės „Sūduvą“, Tauragės „Taurą“ bei Alytaus „Dainavą“.

Kol kas per „Klaipėdos granito“ treniruotes nuo pirmadienio pluša būrys klaipėdiečių: iš praėjusio sezono ekipos - Artūras Kurbangalijevas, Rokas Borusas, Rokas Urbelis, Aivaras Lukošius, taip pat jo brolis, pernai vilkėjęs „Šilutės“ ekipos marškinėlius, Deividas Lukošius bei būrys jaunųjų uostamiesčio futbolininkų - Villi Grigaitis, Levas Sonas, Liutaras Rimkus, Donatas Stankevičius.

Į „Klaipėdos granito“ treniruočių procesą turi įsilieti su Lietuvos 18-mečių rinktine Sankt Peterburge (Rusija) turnyre dalyvavęs granitietis Aurimas Jurgelevičius bei šiuo metu Vilniuje dėl mokslų laiką leidžiantis Justas Vilavičius.  

„Mūsų prioritetas - klaipėdiečiai ir Klaipėdos regiono perspektyviausi futbolininkai, tačiau norėtųsi, kad komandą papildytų keli labiau patyrę žaidėjai. Žaidimas galėtų vykti aplink patyrusius žaidėjus, o jaunimas jiems galėtų puikiai talkinti ir semtis patirties“, - pabrėžė „Klaipėdos granito“ vyr. treneris G. Jarmalavičius.

Anot jo, šią savaitę komandos nariai daugiau dirbs fiziškai, o su futbolo kamuoliu dažniau plušės ir techniką tobulins tik nuo kitos savaitės.

„Šią savaitę daugiau bėgiosime lauke, atliksime įvairius fizinius pratimus lengvosios atletikos manieže, treniruoklių salėje dirbsime su svarmenimis. Kitą savaitę jau dažniau treniruosimės su futbolo kamuoliu, o nuo sausio mėnesio pabaigos planuojame kas savaitgalį žaisti draugiškas rungtynes. Sausio 31 dieną planuojame susitikti su Kazlų Rūdos „Šilu“, vasario 14 dieną - su Utenos „Uteniu“. Ieškome ir kitų draugiškų varžybų varžovų. Reikia, kad kiekvieno ciklo darbas būtų apvainikuotas varžybomis, kad galėtume matyti, kaip vyksta darbas, ar viską atliekame gerai, ką reikia tobulinti ir panašiai“, - aiškino „Klaipėdos granito“ treneris.  

Šių metų Lietuvos futbolo A lygos čempionatą planuojama pradėti vasario 28 dieną. Pagal preliminarų tvarkaraštį „Klaipėdos granitas“ šią dieną pirmąsias rungtynes žais išvykoje su Panevėžio „Ekranu“.

A LYGA
Nr. Komanda R Įvarčiai Taškai
1 Žalgiris 27 75-16 70
2 Trakai 27 67-25 62
3 Atlantas 27 48-25 51
4 Sūduva 27 54-26 49
5 Kauno "Spyris" 28 35-52 38
6 Utenos "Utenis" 28 24-37 29
7 Kauno "Stumbras" 27 36-57 27
8 Klaipėdos granitas 35 34-77 26
9 Kruoja 25 23-36 21
10 Šiauliai 27 23-68 14
išsamesnė lentelė
pinigine.ltŠvyturys
Generalinis rėmėjas Orakulas
kiti rėmėjai
logotekaslalunaKlaipedaveklp energijaNamų kultaswebmodRasagencargotslcautobusaiPMGpinigine.ltDolce salatatranskela1