"Klaipėdos granito" dublerių pergalė Vilniuje

"Klaipėdos granito" antroji ekipa Lietuvos futbolo A lygos dublerių čempionate Vilniuje rezultatu 3:1 (2:1) palaužė Vilniaus „Žalgirio“ antrosios ekipos bendraamžiais.

23 rungtynių minutę vilniečių vartus nuginklavo Bronius Jašinskas – 1:0. 28 susitikimo minutę rezultatą padvigubino Liutauras Rimkus – 2:0.

42 minutę Aldas Žernys įsimušė į savo vartus – 2:1.

80 min. 11 m baudinį bandė realizuoti Bronius Jašinskas, tačiau vilniečių vartininkas atspėjo kamuolio skriejimo direktoriją ir išsaugojo savo vartus.

Visgi, 87 minutę granitiečiai įmušė trečiąjį įvartį ir palaidojo visas „Žalgiris-2“ ekipos viltis. Šįkart jau pasižymėjo Aurimas Jurgelevičius.

"Džiugu, kad laimėjome ir grįžome į pergalių kelią“, - neslėpdamas geros nuotaikos teigė "Klaipėdos granito" dublerių ekipos treneris Romualdas Norkus.

Po šių varžybų "Klaipėdos granitas-2" ekipa su 17 taškų (5 pergalės, 2 lygiosios, 1 pralaimėjimas) vėl pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą tarp dešimties Lietuvos futbolo A lygos dublerių čempionato ekipų. Klaipėdiečius vos 1 tašku lenkia „Trakai-2“ ekipa, užimanti pirmąją vietą (6 pergalės, 2 pralaimėjimai).

Kitas rungtynes „Klaipėdos granito“ dubleriai žais birželio 18 dieną (trečiadienį) 15 val. Klaipėdos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštėje su Marijampolės „Sūduvos“ antrąja ekipa.