Panevėžyje iškovota graži pergalė

„Klaipėdos granito“ futbolininkai išvykoje iškovojo gražią pergalę – rezultatu 3:2 (3:1) palaužė savų žiūrovų akivaizdoje žaidusius Panevėžio „Ekrano“ atstovus. Tai klaipėdiečiams Lietuvos futbolo A lygos turnyro lentelėje leido pakilti laipteliu aukščiau – į septintąją poziciją.

Rungtynių įvarčių video galite pamatyti, paspaudę ČIA.

Klaipėdiečiai varžovų vartus nuginklavo jau 16-ąją susitikimo minutę, kai puikų Arno Riboko perdavimą gavo ir tiksliu smūgiu pasižymėjo Edgaras Baranauskas.

Vos po trijų minučių skirtumą smūgiu galva padvigubino „Klaipėdos granito“ naujokas Arnas Ribokas, sulaukęs itin gero Justo Vilavičiaus perdavimo – 2:0.

31-ąją minutę granitietis Lukas Lidakevičius prasižengė baudos aikštelėje ir buvo paskirtas 11 metrų baudinys į Klaipėdos ekipos vartus. „Ekrano“ atstovas A. Šušnjaras į vartus smūgiavo užtikrintai ir sušvelnino skirtumą – 1:2.

36 rungtynių minutę puikią smūgiavimo techniką pademonstravo Dominykas Galkevičius, iš maždaug 18 metrų nuginklavęs „Ekrano“ vartininką L. Žukauską.

FKekranas.lt nuotr.

Jau per pridėtą rungtynių laiką aktyviai žaidęs „Ekrano“ legionierius brazilas Elivelto sušvelnino rezultatą - 2:3, tačiau tai jau nieko nelėmė.

"Ekranas", po 21 rungtynių turintis 28 taškus, turnyro lentelėje užima šeštąją, o 25 taškus surinkęs "Klaipėdos granitas" - septintąją vietas.

Artimiausias rungtynes „Klaipėdos granitas“ žais rugpjūčio 8 dieną (penktadienį) 18 val. su Pakruojo „Kruoja“. Rungtynės vyks Klaipėdos centriniame stadione.