„Klaipėdos granitas“ namuose nusileido „Ekranui“

Lietuvos futbolo A lygos čempionato 12-ojo turo rungtynėse „Klaipėdos granitas“ namuose rezultatu 1:3 (1:3) nusileido Panevėžio "Ekranui".

Nugalėtojams įvarčius pelnė Eliveltas (Elivelto, 19 min.), Učena Umė (Uchenna Umeh, 38) ir Lukas Kochanauskas (43).

Klaipėdiečių gretose pasižymėjo Ernestas Veliulis (21 - iš 11 m).

"FutboloTV.lt" užfiksuoti įvarčiai ČIA.

"Ekranas", po 12 rungtynių turintis 18 taškų, turnyro lentelėje pakilo į ketvirtąją vietą, o 11 taškų surinkęs "Klaipėdos granitas" žengia aštuntas.

Išsamus rungtynių aprašymas

Rungtynes aktyviau pradėjo „Ekranas“, pirmasis pavojingos atakos smaigalyje atsidūrė Elivelto, kurio smūgis iš itin aštraus kampo buvo kiek netikslus. Kiek vėliau su antru brazilo bandymu susitvarkė klaipėdiečių vartininkas Paulius Pocius.

Dar kartą vartų sargas buvo priverstas gelbėti komandą nuo Luko Kochanausko smūgio, jam puikų perdavimą iš tolimos distancijos atliko Rytis Pilotas.

„Klaipėdos granitas“ turėjo savų argumentų į svečių aktyvų žaidimą – George Alaverdašvilis sužibėjo individualiu meistriškumu, gruzino smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų skersinį.

Vis tik šioje karuselėje pirmi pasižymėjo „Ekranas“, po Edgaro Baranausko smūgio kamuolys atsimušė į vartų konstrukciją, o laiku tinkamoje vietoje atsidūręs Elivelto pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Jau po kelių akimirkų beprotiškoje atkarpoje į svečių vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys. Tomas Dapkus prasižengė baudos aikštelėje prieš Roką Borusą, o prie žymos stojęs Ernestas Veliulis nesuklydo ir užtikrintai išlygino rezultatą.

Po įmuštų įvarčių abi komandos trumpam atsikvėpė, pavojingesni epizodai kildavo tik po standartinių padėčių.

Tylą nutraukė Uchenna Umeh, po standartinės padėties ir įvykusių rikošetų saugui labai palankiai atšoko kamuolys, legionierius nesuklydo bei užtikrintai pasiuntė kamuolį į vartus.

Po kelių akimirkų Dominykas Galkevičius puikiu tolimu smūgiu vos neišlygino rezultato, tačiau savo žodį tarė ir kitas rezultatyviai šiame sezone atakuojantis snaiperis. Šeimininkai grubiai suklydo, „Ekranas“ pabėgo į greitą ataką, Elivelto kulnu perdavė kamuolį Dovydui Norvilui, kuris surado laisvą L.Kochanauską, puolėjui beliko vienu lietimu nukreipti kamuolį į vartus.     

Po pertraukos R.Poškus atliko iš karto net du keitimus, o panevėžiečiai susikoncentravo ties savo vartų saugumu. Rokiruotes atliko ir priešingai barikadų pusei dirigavęs V.Dambrauskas, deja, bet vienas keitimas buvo priverstinis – susižeidusį R.Pilotą pakeitė Džiugas Petrauskas.

Nors atidavęs iniciatyvą varžovams, „Ekranas“ gynėsi gana užtikrintai, tačiau porą kartų savo meistriškumą buvo priverstas pademonstruoti ir vartininkas Kornelijus Timofejevas, sugavęs pažeme Ernesto Veliulio smūgiuotą kamuolį bei likvidavęs pavojų, kilusį po standartinių padėčių.

„Ekranas“ atsakė L.Kochanausko smūgiu, tačiau kamuolį sugavo P.Pocius. „Klaipėdos granitas“ rungtynių pabaigoje kovojo ir bandė sušvelninti rezultatą, bet visas jų pastangas niekais paversdavo svečių gynėjai. 

Priminsime, kad pirmoji šių ekipų akistata, vykusi kovo 22 dieną Panevėžyje, baigėsi lygiosiomis - 1:1.

Kitas Lietuvos futbolo A lygos rungtynes „Klaipėdos granitas“ žais gegužės 11 dieną (sekmadienį) 16 val. išvykoje su Pakruojo „Kruoja“. O artimiausios namų rungtynės – gegužės 22 dieną (ketvirtadienį) 18 val. su Alytaus „Dainava“.

 

 

A LYGA
Nr. Komanda R Įvarčiai Taškai
1 Žalgiris 27 75-16 70
2 Trakai 27 67-25 62
3 Atlantas 27 48-25 51
4 Sūduva 27 54-26 49
5 Kauno "Spyris" 28 35-52 38
6 Utenos "Utenis" 28 24-37 29
7 Kauno "Stumbras" 27 36-57 27
8 Klaipėdos granitas 35 34-77 26
9 Kruoja 25 23-36 21
10 Šiauliai 27 23-68 14
išsamesnė lentelė
pinigine.ltŠvyturys
Generalinis rėmėjas Orakulas
kiti rėmėjai
logotekaslalunaKlaipedaveklp energijaNamų kultaswebmodRasagencargotslcautobusaiPMGpinigine.ltDolce salatatranskela1