Klaipėdoje įveikti “Stumbro” nepavyko (nuotraukų albumas)

Be dviejų svarbių žaidėjų Mariaus Papšio ir Dmitrijaus Šiškino rungtyniavęs “Klaipėdos granitas” patyrė nesėkmę namuose – rezultatu 1:5 (1:2) nusileista „SMScredit.lt A lygos“ debiutantei Kauno „Stumbro“ ekipai.

13-ąją minutę granitiečiai suklydo standartinės padėties metu ir už tai buvo nubausti. Nerijus Mačiulis pakėlė kampinį, o be priežiūros likęs kauniečių kapitonas Audrius Račkus tiksliai smūgiavo galva – 1:0.

25-ąją minutę „Stumbro” žaidėjas Nerijus Mačiulis įsiveržė į baudos aikštelę ir tiksliu smūgiu nuginklavo Tadą Simaitį – 2:0.

Pirmajame kėlinyje per teisėjo pridėtą laiką rezultatas tapo 1:2, po to, kai kauniečių žaidėjas Mantvydas Eiza standartinės padėties metu nesėkmingai išmušė kamuolį, jį pasiųsdamas į savo vartus.

Po pertraukos klaipėdiečiai išėjo į aikštę itin kovingai nusiteikę ir siekė išlyginti rezultatą. K.Laukžemis laiku baudos aikštelėje surado Deividą Lukošių, tačiau pastarojo futbolininko smūgį atrėmė vartininkas. Netrukus kamuolys atšoko Titui Vitukynui, o šis privertė G.Kvedarą dar kartą rodyti savo meistriškumą.

„Klaipėdos granito“ puolimo lyderis K.Laukžemis ir toliau buvo sunkiai sustabdomas: sykį po futbolininko smūgio kamuolys prazvimbė visai šalia skersinio, o kitame epizode puolėjas galva mušė tiesiai į oponentų vartų sargą.

Atrodė, jog išlyginamasis įvartis po truputį bręsta, bet 74-ąją minutę viskas apsivertė aukštyn kojomis. Po perdavimo į baudos aikštelę T.Simaitis atmušė kamuolį tiesiai prieš Deividą Stradalovą, o po keitimo aikštėje pasirodęs kaunietis šia proga pasinaudojo bei pelnė trečią komandos įvartį.

Per likusį laiką šeimininkai siekė sušvelninti rezultatą, tačiau to Gedimino Jarmalavičiaus auklėtiniams padaryti nepavyko. Maža to, pavargę ir nukraujavę granitiečiai dar du sykius traukė kamuolį iš savo vartų tinklo: per teisėjo pridėtą laiką įvarčius pelnė Martynas Dapkus ir A.Rimkevičius. „Stumbro“ snaiperiui tai buvo vienuoliktasis įvartis šiame „SMScredit.lt A lygos“ sezone.

Nuotraukų albumas ČIA

Priminsime, kad pirmoji šių ekipų akistata, vykusi Kaune, baigėsi lygiosiomis – 1:1.

Artimiausias Lietuvos futbolo A lygos rungtynes „Klaipėdos granitas“ žais birželio 25 dieną (ketvirtadienį) 20 val. išvykoje su „Šiauliais“.