Klaipėdoje „Trakų“ įveikti nepavyko (nuotraukų galerija)

"Klaipėdos granitas“ Lietuvos futbolo A lygos čempionato rungtynėse aktyviai priešinosi į prizininkų gretas nusitaikiusiai „Trakų“ ekipai, tačiau rungtynių pabaigoje praleido du apmaudžius įvarčius ir „Riteriai“ iš Klaipėdos išsivežė tris taškus, laimėję rezultatu 4:1 (1:0).

Rezultatyviausias 2013 metų Lietuvos čempionato futbolininkas Nerijus Valskis (10 ir 55 min.) pelnė du debiutinius įvarčius, gindamas „Trakų“ garbę bei tokiu būdu užtikrindamas savo naujai komandai pergalę.

RUNGTYNIŲ VIDEO SANTRAUKA

Nors klaipėdiečiai po pirmojo kėlinio atsiliko 0:1, tačiau antrojo kėlinio pradžioje rado jėgų išlyginti rezultatą – 1:1. 49-ą dvikovos minutę granitietis Marius Papšys surado Titą Vitukyną, kuris gavęs perdavimą įsiveržė į baudos aikštelę ir kaire koja smūgiavo tiksliai. Kamuolys atšoko nuo virpsto ir suspurdėjo vartų tinkle.

Visgi „Trakai“ greitai vėl išsiveržė į priekį. 55-ą minutę N. Valskis sulaukė D. Aršakiano perdavimo ir, suklaidinęs baudos aikštelėje varžovą, sėkmingai nukreipė kamuolį į vartų tinklą.

Dvikovai artėjant į pabaigą, šeimininkai atakavo ne taip aštriai ir atrodė kiek pavargę. „Riteriai“ tuo pasinaudojo ir dar du sykius privertė Tadą Norbutą traukti kamuolį iš vartų tinklo.

83-ą minutę Aleksandras Byčenokas realizavo 11 metrų baudinį, kurį uždirbo Vaidotas Šilėnas, išprovokavęs Roko Boruso pražangą.

Per pridėtą laiką iš Marijampolės „Sūduvos“ į „Trakus“ atvykęs futbolininkas sugebėjo pasižymėti. V. Šilėno iš 20 metrų smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir įskriejo į vartus.

53 taškus per 23 rungtynes surinkę "Trakai" turnyro lentelėje užima antrąją vietą, o "Klaipėdos granitas" su 18 taškų po 24 mačų lieka devintas.

Kitas Lietuvos futbolo A lygos rungtynes „Klaipėdos granitas“ žais rugpjūčio 27 d. 17.30 val. išvykoje su Utenos „Uteniu“.