Klaipėdos granito“ ir „Atlanto“ dubleriai išsiskirstė taikiai

Lietuvos futbolo A lygos ekipų dublerių čempionate „Klaipėdos granito“ antroji komanda sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:1) su „Atlanto“ dubleriais.

Romualdo Norkaus ir Remigijaus Alonderio auklėtiniai Klaipėdoje vykusiose rungtynėse turėjo daugiau progų, tačiau visgi atlantiečių dublerių ekipai pavyko išsaugoti lygų rezultatą ir iškovoti tašką.

Pirmieji 10 susitikimo minutę pasižymėjo „Klaipėdos granito“ antrosios komandos atstovai – po Roko Urbelio perdavimo „Atlanto-2“ ekipos vartus nuginklavo japonas Wakino Hayato – 1:0.

37 dvikovos minutę po greitos atakos granitiečiai prarado kamuolį ir tuo pasinaudoję „Atlanto“ atstovai kontratakavo - Donatas Navikas įmušė įvartį – 1:1.

50 min. atlantietis Gediminas Kruša maždaug iš 25 m taikliai smūgiavo į „Klaipėdos granito-2“ vartus – 2:1.

59 min. rezultatą išlygino granitietis Justas Vilavičius.

Tai jau buvo antrosios „Klaipėdos granito“ dublerių čempionato rungtynės. Priminsime, kad pirmose varžybose klaipėdiečiai Trakuose rezultatu 5:3 (4:1) palaužė „Trakų“ dublerių ekipą.

Romualdas Norkus („Klaipėdos granito“ dublerių ekipos vyr. treneris): „Dvikovoje su „Atlanto“ dubleriais maždaug 30 minučių dominavome, galėjome įmušti 2-3 įvarčius, tačiau neišnaudojome itin gerų progų. Vėliau žaidėjai prarado koncentraciją, žaidimas išsiderino ir tapo apylygis – progų jau turėjo tiek viena, tiek kita ekipa. Galėjome laimėti, tačiau šįkart turime tenkintis ir vienu iškovotu tašku.“

Kitas rungtynes „Klaipėdos granito“ dubleriai žais gegužės 7 dieną (trečiadienį) Panevėžyje su vietos „Ekrano“ antraja ekipa.