„Klaipėdos granito“ ir „Šiaulių“ rungtynės baigėsi taikiai – 2:2

Šeštadienį Klaipėdos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštėje vykusios draugiškos rungtynės tarp „Klaipėdos granito“ ir Šiaulių „Šiaulių“ baigėsi lygiosiomis – 2:2.

Pirmieji 39 dvikovos minutę po Ramūno Rudavičiaus 11 m baudinio į priekį išsiveržė šiauliečiai – 1:0. Antrajame kėlinyje daugiau iniciatyvos jau ėmėsi klaipėdiečiai ir po Deivido Lukošiaus ir buvusio atlantiečio Mariaus Papšio įvarčių persvėrė rezultatą – 2:1.

Visgi, 85 dvikovos minutę rezultatą išlygino „Šiaulių“ žaidėjas Dovydas Medžiaušis.

Šiemet tai jau buvo ketvirtosios „Klaipėdos granito“ rungtynės. Prieš tai klaipėdiečiai Kaune rezultatu 4:0 (1:0)  nugalėjo Kauno „Spyrio“ komandą, Klaipėdoje rezultatu 3:2 (0:0) palaužė Kazlų Rūdos "Šilą" ir rezultatu 0:1 (0:1) nusileido Lietuvos vicečempionei Pakruojo "Kruojai".

"Klaipėdos granitas" Lietuvos A lygos futbolo čempionatą pradės pirmąją pavasario dieną - kovo pirmąją. Granitiečiai Kaune varžysis su šiemet A lygoje debiutiuosiančiu vietos "Spyriu", kuris nuo šiol vadinsis Kauno „Žalgirio“ vardu. Šio susitikimo pradžia 13 valandą.

„Debiutantai visada kaunasi su dviguba energija – nori parodyti savo nagus. Lengva tikrai nebus. Reikia pamiršti tai, kas buvo per draugiškas rungtynes su šia Kauno komanda. Tada jiems nepadėjo didelės patirties turintys futbolininkai Ignas Dedura ir Audrius Kšanavičius“, - pabrėžė „Klaipėdos granito“ vyr. treneris Gediminas Jarmalavičius.

Jo asistentu šį sezoną dirba treneris Romualdas Norkus.

Antrojo Lietuvos A lygos turo rungtynes "Klaipėdos granitas" žais kovo 8 dieną namie nuo 13 val. su šalies čempionu Vilniaus "Žalgiriu“.

LFF leido klubams rungtyniauti dirbtinėse aikštėse tik iki gegužės 1 dienos.

„Man patinka vyrų nusiteikimas, darbas treniruočių metu ir kovingumas. Vyrai dirba tvarkingai, kartais net žaviuosi jų užsidegimu, tačiau visgi dar yra planų pasistiprinti komandą“, - aiškino „Klaipėdos granito“ treneris.

Klaipėdiečių komandą sudaro daugiausiai klaipėdiečiai: pluša net keturi buvę atlantiečiai - Marius Papšys, Karolis Laukžemis, Zigmas Jasipovas ir Kazimieras Giedojus, iš praėjusio sezono ekipos - Artūras Kurbangalijevas, Rokas Borusas, Rokas Urbelis, Aivaras Lukošius, taip pat jo brolis, pernai vilkėjęs "Šilutės" ekipos marškinėlius, Deividas Lukošius bei būrys jaunųjų uostamiesčio futbolininkų - Villi Grigaitis, Levas Sonas, Liutaras Rimkus, Donatas Stankevičius, Justas Vilavičius, Nerijus Gečas, taip pat pernai „Šiaulių“ komandai atstovavę Titas Vitukynas ir Mindaugas Strauka, vartininkas iš Klaipėdos Tadas Simaitis.

Vasario 23 dieną (pirmadienį) į Klaipėdą atvyks klubo prezidentas Aleksandras Isaičevas ir su žaidėjais bus sudėlioti galutiniai sutarčių punktai.

A LYGA
Nr. Komanda R Įvarčiai Taškai
1 Žalgiris 27 75-16 70
2 Trakai 27 67-25 62
3 Atlantas 27 48-25 51
4 Sūduva 27 54-26 49
5 Kauno "Spyris" 28 35-52 38
6 Utenos "Utenis" 28 24-37 29
7 Kauno "Stumbras" 27 36-57 27
8 Klaipėdos granitas 35 34-77 26
9 Kruoja 25 23-36 21
10 Šiauliai 27 23-68 14
išsamesnė lentelė
pinigine.ltŠvyturys
Generalinis rėmėjas Orakulas
kiti rėmėjai
logotekaslalunaKlaipedaveklp energijaNamų kultaswebmodRasagencargotslcautobusaiPMGpinigine.ltDolce salatatranskela1