Pakruojyje – lygiosios

„Klaipėdos granito“ futbolininkams Pakruojyje vykusioje Lietuvos futbolo A lygos dvikovoje su vietos „Kruoja“ iš rankų išsprūdo pergalė – klaipėdiečiai po pirmojo kėlinio pirmavo 2:0, tačiau galiausiai varžybos baigėsi lygiosiomis – 2:2.

Po Zigmanto Jesipovo (26 min.) ir Ernesto Veliulio (28) įvarčių klaipėdiečiai pirmavo 2:0. 54-ąją min. Robertas Poškus pasiuntė kamuolį į savo komandos vartus, o 65-ąją min. rezultatą išlygino Nerijus Mačiulis.

"Kruoja", po 13 rungtynių turinti 23 taškus, turnyro lentelėje užima antrąją vietą. "Klaipėdos granitas" su 12 taškų žengia aštuntas.

Identišku rezultatu baigėsi ir pirmojo rato šių komandų akistata. Pergalės atveju trečiąją vietą turnyro lentelėje užimanti „Kruoja“ galėjo aplenkti vakar pralaimėjimą patyrusį Klaipėdos „Atlantą“.

"FutboloTV.lt" užfiksuotas įvarčių akimirkas pamatysite paspaudę ČIA.

Trenerių ir žaidėjų komentarai ČIA.

Rungtynių aprašymas

Nors iniciatyva nuo pirmųjų minučių priklausė aktyviai rungtynes pradėjusiai „Kruojai“, pirmasis į žaidimą turėjo įsijungti aikštės šeimininkų vartininkas Arturs Vaičulis ir į kampinį nukreipti iš aikštės vidurio į vartus pasiųstą kamuolį. Smūgis stiprus nebuvo, tačiau vartininkas nerizikavimo ir kamuolio negaudė.

12-ąją minutę Pakruojo komanda turėjo išsiveržti į priekį. Link Ričardo Beniušio pasiųstas kamuolys nukrito Aivarui Bagočiui. Futbolininkas įsiveržė į svečių baudos aikštelę ir stipriu  smūgiu sudrebino vartų skersinį.

Po keturių minučių Youbou Thome gavo progą smūgiuoti po pražangos prieš Nerijų Mačiulį pavojingoje vietoje prieš vartus, tačiau legionieriaus šūvis nebuvo labai stiprus ir Eduardas Kurskis problemų gaudydamas kamuolį išvengė.

Kėlinio viduryje ne dažnai link varžovų vartų priartėdavęs „Klaipėdos granitas“ kiek netikėtai išsiveržė į priekį 26-ąją minutę. Roko Boruso perdavimą iš dešinės Donatas Strockis krisdamas nukreipė link savo vartų, kuri nesusikalbėjo A.Vaičulis ir Samu Nieminenas. Gynėjas nepaliko vartininkui kamuolio ir jį atmušė tiesiai Zigmantui Jesipovui, kuris savo šanso nepraleido.

Po poros minučių kiek sutrikę pakruojiškiai gynyboje suklydo dar kartą. R.Borusas rankomis iš užribio numetė kamuolį į baudos aikštelę, čia jį Ernestui Veliuliui krūtine numetė Robertas Poškus. Klaipėdiečių saugas gražiai prasiveržė pro pasyviai stebėjusius gynėjus ir stipriu smūgiu padvigubino persvarą.

Susikrovę pranašumą, svečiai šiek tiek atsitraukė ir patikimai gynėsi. Iki pertraukos „Kruojai“ pavyko sukurti vos vieną pavojingą, kai A.Bagočius įsiveržė į baudos aikštelę po tikslaus N.Mačiulio perdavimo, bet smūgiavo virš vartų.

Po pertraukos „Klaipėdos granito“ vartus užgriuvo kampinių liūtis. Viena iš šių standartinių situacijų baigėsi įvarčiu 54-ąją minutę. Y.Thome pavojingai pasiuntus kamuolį į vartininko aikštelę, suklydo R.Poškus, iš kelių metrų pasiuntęs jį į savų vartų tinklą.

63-ąją minutę už galvos griebėsi rezultatyviausias lygos žaidėjas R.Beniušis. Vieno prieš vartus išbėgusio puolėjo smūgį kažkokiu būdu viena ranka atrėmė E.Kurskis, neleidęs „Kruojai“ išlyginti rezultato.

Vis tik jau po dviejų minučių į „Klaipėdos granito“ vartus krito antrasis įvartis. Grubiai suklydus Rokui Simanavičiui, prieš vartus dešinėje pusėje iššoko N.Mačiulis, suklaidinęs į pagalbą atskubėjusį A.Lukošių, jis pirmų smūgiu pataikė į vartininką, antruoju – pažeme pasiuntė kamuolį į tinklą.

Rezultato išlyginimu „Kruoja“ nepasitenkino ir toliau skubėjo link varžovų vartų. Įsiminė išskirtinis Roberto Vėževičiaus reidas pro tris gynėjus, tik po kojomis kritusio ketvirtojo varžovo dėka pasibaigęs eiliniu kampiniu.

„Klaipėdos granitas“ į aikštelę metė Georgą Alaverdašvilį ir Tamazį Čargeišvilį, tačiau legionieriai didesnių permainų komandos puolimui nepadarė.

Rungtynių pabaigoje pergalę aikštės šeimininkai galėjo atnešti po keitimo aikštėje pasirodęs Trayonas Bobbas, bet gajanietis, nerdamas link kamuolio po kampinio, jo nepasiekė.

Artimiausias Lietuvos futbolo A lygos rungtynes Klaipėdoje granitiečiai žais gegužės 22 dieną (ketvirtadienį) 18 val. su Alytaus „Dainava“.

A LYGA
Nr. Komanda R Įvarčiai Taškai
1 Žalgiris 27 75-16 70
2 Trakai 27 67-25 62
3 Atlantas 27 48-25 51
4 Sūduva 27 54-26 49
5 Kauno "Spyris" 28 35-52 38
6 Utenos "Utenis" 28 24-37 29
7 Kauno "Stumbras" 27 36-57 27
8 Klaipėdos granitas 35 34-77 26
9 Kruoja 25 23-36 21
10 Šiauliai 27 23-68 14
išsamesnė lentelė
pinigine.ltŠvyturys
Generalinis rėmėjas Orakulas
kiti rėmėjai
logotekaslalunaKlaipedaveklp energijaNamų kultaswebmodRasagencargotslcautobusaiPMGpinigine.ltDolce salatatranskela1