Paulius Pocius: "Į Kauną važiuojame tik laimėti"

Sekmadienį Lietuvos futbolo A lygos debiutantai "Klaipėdos granito" futbolininkai nuo 12 val. Kaune susitiks su įvarčių dar neįmušusia ir taškų neturinčia Alytaus "Dainava".

Roberto Poškaus ir Tomo Ražanausko auklėtiniai su kiekvienomis rungtynėmis demonstruoja vis gražesnį žaidimą, tačiau yra išalkę pergalės. 

Uostamiesčio futbolininkai antrame čempionato ture namuose sužaidė lygiosiomis su šalies vicečempionu - Klaipėdos "Atlantu" (2:2), vėliau Panevėžyje iškovojo tašką rungtynėse su "Ekranu" (1:1) ir kurį laiką pirmavo, tačiau galiausiai lygiosiomis (2:2) sužaidė su šiemet kol kas gerai rungtyniaujančia Pakruojo "Kruoja".

"Paskutinės lygiosios su "Kruoja" mūsų nepradžiugino. Aikštę palikome lyg neiškovoję, o praradę taškus. Kaune rungtynėse su "Dainava" mums jau žūtbūt reikia pergalės. Apie kitokį rezultatą net negalime mąstyti", - sakė "Klaipėdos granito" treneris Robertas Poškus.

Tačiau jis netrukus pridūrė, kad varžovo jokiu būdu nenuvertina.

"Treniruojamės pagal grafiką, intensyviai dirbame, stengiamės. Jokiu būdu nenuvertiname varžovo. Stebėjau visas "Dainavos" rungtynes, analizavau jų žaidimą. "Dainavoje" rungtyniauja daug jaunimo, tačiau vedančiojo žaidėjo nėra. Visgi, atsipalaiduoti jokiu būdu negalime. Bandysime atlikti savo užduotis", - aiškino treneris.

Anot "Klaipėdos granito" vartininko Pauliaus Pociaus, komandoje nuotaikos - geros, atmosgera - puiki, tačiau dar didesnis pakilimas būtų iškovojus pergalę.

"Į Kauną važiuojame tik laimėti. Pergalė įkvėptų daugiau pasitikėjimo. Džiugina tai, kad kiekvienose rungtynėse žaidžiame vis geriau ir geriau. Po kiekvienų rungtynių patys sau pasiplojame ir kantriai einame dirbti toliau. Kad pasiektume optimalią sportinę formą, dar reikės išlieti daug praklaito. Viskas pasiekiama per juodą darbą. Tokia filosofija ir vadovaujamės. Kažkiek neramina tai, kad pirmieji praleidžiame įvarčius ir tik tada labiau susikoncentruojame į žaidimą, aršesnę kovą. Reikia susikoncentruoti nuo pat pirmųjų dvikovos minučių ir tada viskas bus dar geriau", - aiškino P. Pocius.

"Klaipėdos granitui" lengva nebus, kadangi "Dainava" žūtbūt sieks reabilituotis po paskutinio skaudaus (0:5) pralaimėjimo prieš "Šiaulių" ekipą. 

"Varžovams verkiant reikia taškų ir tikiu, kad jie darys viską, kad tai pasiektų. Mūsų užduotis - to neleisti ir dominuoti jų baudos aikštelėje", - pabrėžė R. Poškus.

A LYGA
Nr. Komanda R Įvarčiai Taškai
1 Žalgiris 27 75-16 70
2 Trakai 27 67-25 62
3 Atlantas 27 48-25 51
4 Sūduva 27 54-26 49
5 Kauno "Spyris" 28 35-52 38
6 Utenos "Utenis" 28 24-37 29
7 Kauno "Stumbras" 27 36-57 27
8 Klaipėdos granitas 35 34-77 26
9 Kruoja 25 23-36 21
10 Šiauliai 27 23-68 14
išsamesnė lentelė
pinigine.ltŠvyturys
Generalinis rėmėjas Orakulas
kiti rėmėjai
logotekaslalunaKlaipedaveklp energijaNamų kultaswebmodRasagencargotslcautobusaiPMGpinigine.ltDolce salatatranskela1